7 березня 2023 року психологиня Старокостянтинівського міського Кризового центру Тетяна Калініна провела для учнів і учениць 53 та 63 групи Старокостянтинівського НВК "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука лекторій, спрямований на профілактиці домашнього насильства та поширення сімейних цінностей серед підростаючого покоління.

Спільно із психологинею підлітки обговорили проблеми із якими стикаються на початку формування близьких взаємин із протилежною статтю та отримали важливу інформацію для використання у майбутньому.

Лекторій підготовлено у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Канади. Думки, погляди та рекомендації, викладені у цьому заході, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Канади.

Джерело https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0JhFZFsEUpJoKMbDfhK5GCRkiaRxox5a9U1xtoV3t4LJx4ixvrVbhwsEUqF2N2ajFl&id=100064661803373&sfnsn=mo&_rdr