4 березня 2023 року у дистанційному форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнями-членами Малої академії наук України у 2022-2023 навчальному році.

За підсумками ІІ обласного етапу:

І місце здобули:

секція «Літературна творчість»:
- Красільнікова Марія Юріївна, учениця 10 класу Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука (вчитель Проказюк Лідія Іванівна);
секція «Англійська мова»:
-Глюзіцька Софія Владиславівна, учениця 11 класу Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука (вчитель Анікін Олександр Михайлович).

ІІ місце здобула:
секція «Німецька мова»:
-Козачук Єлизавета Дмитрівна, учениця 11 класу Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука (вчитель Скора Тетяна Григорівна).

ІІІ місце здобув:
секція «Соціологія»:
- Мазуренко Андрій Олегович, учень11 класу Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука (вчитель Анікін Олександр Михайлович).

Вітаємо учнів та їх наставників. Бажаємо віри у власні сили, подальших успіхів у досягненні наукових вершин.